Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

Jaunumi

Pavasara krāsas tūrisma un viesmīlības nozarē

macibuekskursija2

Šis pavasaris tūrisma nozarei ir ienesis pozitīvas krāsas, jo tika atcelta virkne ierobežojumu saistībā ar globālo pandēmiju. Jauko notikumu iespaidā arī topošajiem viesmīlības pakalpojumu speciālistiem, kuri mācās izglītības programmā ,,Viesnīcu pakalpojumi’’, bija iespēju laiks, kad atkal varēja doties mācību ekskursijās. Ceļot virtuāli ir lieliski, bet klātienē redzētais un piedzīvotais rada citas emocijas un pievienoto vērtību.

 

 

Lasīt tālāk ...

Labākie prakšu uzņēmumi un labākie darba vidē balstītu mācību uzņēmumi 2021.gadā.

macibuekskursija2

Latvijas Darba devēju konfederācija jau ceturto gadu 02.05.2022. organizē apbalvošanas ceremoniju, kurā paldies tiek teikts uzņēmumiem, kas ir bijuši tik atsaucīgi un īsteno darba vidē balstītas mācības un mācību prakses, dodot iespēju profesionālo skolu audzēkņiem praktizēties reālā uzņēmumu vidē. 

Lasīt tālāk ...

Mācībās jauniešu līderiem un atbalsta personālam.

macibuekskursija2

Rēzeknes tehnikuma jauniešu pašpārvaldes komanda trīs dienas – no 5.-7.maijam piedalījās Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūras organizētajās mācībās jauniešu līderiem un atbalsta personālam. Mācību mērķis bija paaugstināt izpratni par pašpārvalžu lomu, attīstīt pilsoniskās līderības un sadarbības prasmes, sniegt atbalstu projekta izstrādē.

Lasīt tālāk ...

Svētku ieskandināšana

macibuekskursija2

Lai veicinātu jauniešu pilsonisko aktivitāti un iesaistīšanos Latvijas Neatkarības atjaunošanas svētku norisēs, organizējām sadziedāšanās pasākumu, kura moto “Tie ir vārdi no manas tautas un dziesma man arī no tās” aizņēmāmies no R.Kaupera un I.Cipes “Mana dziesma” teksta.

 

Lasīt tālāk ...

Ciemos “Lūznavas muižā”

macibuekskursija2

2022.gada 26.aprīlī, saulainā pavasara dienā, izglītības programmas ,,Viesnīcu pakalpojumi’’ 2.kursa jaunietēm projekta ,,Latvijas Skolas soma’’ ietvaros bija iespēja viesoties skaistā un iedvesmojošā vietā - Lūznavas muižā, kura atrodas Rēzeknes novadā, Rāznas Nacionālā parka teritorijā.

 

Lasīt tālāk ...

Panākumi Nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursā SkillsLatvia 2022

meikatons 4

No 21. līdz 22. aprīlim Nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursā ,,SkillsLatvia 2022” piedalījās Rēzeknes tehnikuma izglītojamie nominācijās: Web tehnoloģijas, Elektriskās instalācijas un Viesu uzņemšana. Šinī konkursā jaunie profesionāļi demonstrēja savu prasmju izcilību un iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajos meistarības konkursos EuroSkills un WorlSkills.

Lasīt tālāk ...

Nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss SkillsLatvia 2022 ar moto "Uzvar darītājs!"

meikatons 4

21. aprīlī Rīgā ir sācies Nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss SkillsLatvia 2022 ar moto "Uzvar darītājs!", kurā piedalās vairāk nekā 130 dalībnieki 22 dažādu prasmju konkursos. Izglītojamie divu dienu laikā demonstrēs savas kompetences, atklājot labākos, talantīgākos profesionāļus Latvijā.

Lasīt tālāk ...

Aktīvā pozīcija: Sākums Aktualitātes Jaunumi