Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

Jaunumi

Jaunsardzes grupas nodarbība

jaunsardze2019

Jaunsardzes grupas nodarbība notiks 23.septembrī plkst.15.30 306.kab.

 

 

Lasīt tālāk ...

Sveicam Rēzeknes tehnikuma skolotājus –RTA nominācijas “Mans skolotājs” balvas ieguvējus.

ZN2019

27.septembrī jau 11 reizi Rēzeknes tehnoloģiju akadēmijā notiks Eiropas Zinātnieku nakts pasākums. Šī pasākuma laikā notiks akcijas “Mans skolotājs/a” nominēto skolotāju apbalvošana.

 

Lasīt tālāk ...

“Piecelies pats un piecel citus”

beactive2019

Eiropas sporta nedēļas moto šajā gadā ir “Piecelies pats un piecel citus”

Tāpēc nedēļas garumā kopā ar audzēkņu pašpārvaldi un sporta skolotājiem esam iecerējuši tieši tā arī rīkoties.

 

 

Lasīt tālāk ...

Mācību gadu noslēdzām kopā ar “Latvijas skolas somu”

ziedmuz1

12. jūnijā 3.D kursa audzēknēm bija lieliska iespēja “Skolas soma” iniciatīvas ietvaros apmeklēt Imanta Ziedoņa muzeju un piedalīties “Stunda Ziedoņa klasē” nodarbībā.

 

 

Lasīt tālāk ...

Ekskursija Turaidas muzejrezervātā programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros

turaida1

2019.gada 6.jūnija rītā 1B un 2B mācību grupu izglītojamie devās uz Turaidas muzejrezervātu, lai to iepazītu caur orientēšanās spēli „Tūkstošgades stāsts”. Orientēšanās spēles uzdevums bija atrast kartē norādītos Turaidas muzejrezervātā objektus un atsevišķus priekšmetus. Spēles laikā vienlaikus tika iepazīta Latvijas vēsture un atraktīvi pavadīts laiks muzejā kopā ar grupas biedriem.

Lasīt tālāk ...

Meklējot Latviju sevī caur vēstures atbalsīm

meklejotlatviju1

Tuvojoties mācību gada noslēgumam, mēs, 4 E/K, 4Bc grupas izglītojamie, 10. jūnija agrā rīta stundā devāmies uz Rīgu, lai jau otro reizi baudītu projekta "Latvijas skolas soma" iespējas. Šoreiz mūsu mērķis bija divu vēsturisku objektu apskate galvaspilsētā.

Uzrakstot iesniegumu un motivācijas vēstuli Rīgas Pieminekļu aģentūras direktoram, pierādījām, ka esam cienīgi apmeklēt Latvijas Brīvības pieminekļa Goda telpu, uzkāpt pašā Brīvības pieminekļa augšā un ierakstīt savu vārdu Goda grāmatā.

Lasīt tālāk ...

Programmas “Latvijas skolas soma” aktivitātes realizācija

aglona2bc1

Šī gada 4. jūnijā 2 Bc grupa apmeklēja Aglonu, lai iepazītos ar 2. Pasaules kara muzeja ekspozīciju un apmeklētu Maizes muzeju.

2. Pasaules kara muzejs pārsteidza mūs ar bagātīgo eksponātu skaitu. Muzeja ekspozīcija ir koncentrēta, kas atvieglo tās apskati. Kas tik tur nav! Sākot no karavīru ekipējuma un šaujamieročiem līdz pat sīkām personiskām karavīru lietiņām un kara laika mīlestības vēstulēm. Apskatāma pat īsta kara laika virtuve un motocikls.

Lasīt tālāk ...

Aktīvā pozīcija: Sākums Aktualitātes Jaunumi