Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

Jaunumi

Neparastā sporta stunda muzejā

msports1

Vairākas mācību grupas – 1T, 1Bc, 3E un 3Bc februāra mēnesī apmeklēja Latgales kultūrvēstures muzeju kopā ar sporta skolotājiem. Audzēkņiem bija iespēja iepazīties ar Latvijas Sporta muzeja speciālistu veidotu portretu galeriju, kurā apkopotas Latvijas visu laiku 100 izcilāko sportistu un komandu fotogrāfijas. Tajās fiksētas 170 personības, kuras devušas lielu ieguldījumu valsts atpazīstamības veicināšanā.

Lasīt tālāk ...

Skolēnu mācību uzņēmumi Rēzeknes tehnikumā

skolenuuzn3

Kopš 2018.gada septembra Rēzeknes tehnikums sadarbojas ar biedrību “Junior Achievement Latvija” un tehnikuma izglītojamiem ir iespēja izmantot JAL biedrības programmas piedāvājumus. Viena no JAL vispazīstamākajām programmām ir Skolēnu mācību uzņēmums.

Lasīt tālāk ...

Ekskursija uz Lūznavas muižu

Lmuiza1

Arī 2.mācību pusgadā Rēzeknes tehnikuma jaunieši aktīvi izmanto iespēju iepazīt Latvijas mākslu un kultūru projekta “Latvijas Skolas soma” ietvaros. 20.februārī 2.A un 2.K mācību grupas devās iepazīt romantizētā jūgendstilā 1911.gadā celto Lūznavas muižu. Ekskursijas laikā kopā ar gidi apskatījām muižas ēkas savdabīgo plānojums un fasāžu apdari. Apmeklējām arī Latgales podnieku darbu ekspozīciju , bet visvairāk jauniešus ieinteresēja mūsdienīgā tetovēšanas meistara Instagram konta @dailypurrr izstāde.

Lasīt tālāk ...

“Ko var iemācīties, saprast, paveikt un piedzīvot 100 dienās?”

100dienas 1

Šāds jautājums bija pamatā pasākumam, kurā piedalījās tehnikuma 1.kursu izglītojamie. Aktivitāte notika 6.februārī, un tā bija 101. darba diena, kura pavadīta kopīgi mācoties, apgūstot zināšanas, prasmes un sadarbojoties.

Bildes no pasākuma

Lasīt tālāk ...

“Mūzika-Ziedonis-Viegli”

Viegli5

7.februārī programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros 29 izglītojamie no dažādām mācību grupām apmeklēja fonda “Viegli” koncertu Rīgas Kongresu namā. Pasākums tika organizēts īpaši vidusskolas vecuma jauniešu auditorijai un bija gan muzikāls baudījums, gan izglītojošas un interesantas informācijas par I.Ziedoni avots. Fondu “Viegli” šoreiz pārstāvēja tā patstāvīgie dalībnieki un vieni no tā dibinātājiem Māra Holšteina –Upmane, Jānis Holšteins – Upmanis (Goran- Gora), Raimonds Gusarevs (El Mars) un vēl vairāki mūziķi.

Lasīt tālāk ...

Konkurss “Topi par meistaru 2019”

koks1

2019. gada 31. janvārī Rēzeknes tehnikumā tika organizēts kokapstrādes tehnoloģiju konkurss "Topi par meistaru 2019", kurā piedalījās Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas, Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzijas, Rēzeknes 3. vidusskolas, Rēzeknes 5. vidusskolas, Rēzeknes 6. vidusskolas, Rēzeknes internātpamatskolas – attīstības centra skolēni. Kopumā konkursā iesaistījās 19 skolēni, startējot 6.-7. un 8.- 9. klašu grupās.

Lasīt tālāk ...

“Labo darbu maratons nebeidzas”

barotavas 11

Latvijas simtgades moto “Es daru Latviju” ir lielisks, jo rosina turpināt uzsāktos labos darbus un ieceres nevis kā vienas dienas akciju, bet ilgtspējīgu darbošanos.

Pagājušajā gadā IP “Kokapstrāde” jaunieši izgatavoja putnu barotavas un dāvināja tās biedrībai, kura apvieno bērnu ar speciālām vajadzībām ģimenes.

Lasīt tālāk ...

Aktīvā pozīcija: Sākums Aktualitātes Jaunumi