Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

Jaunumi

Profesionālā pūtēju orķestra “Rēzekne” mūziķu vienība “Rēzeknes bigbends” Rēzeknes tehnikumā

bigbang1

Profesionālā pūtēju orķestra “Rēzekne” mūziķu vienība “Rēzeknes bigbends” Rēzeknes tehnikumā Kā jauka dāvana un pārsteigums visiem tehnikuma audzēkņiem bija koncerts, kuru ar programmas “Latvijas skolas soma” atbalstu sniedza orķestra mākslinieki diriģenta L.Amontova vadībā. Diriģents saprotamā veidā izstāstīja šāda muzikālā kolektīva veidošanās vēsturi, iepazīstināja ar visām instrumentu grupām, kuras atraktīvi demonstrēja savu specifiku un varējumu.

Orķestris muzicēja gan instrumentāli, gan kopā ar solistu A.Ērgli, izpildot klasiskas džeza kompozīcijas un šādam sastāvam aranžētas latviešu komponistu dziesmas. Koncerta noslēguma visi kopā izpildījām U.Stabulnieka dziesmu “Tik un tā”. Pārrunas pēc koncerta apliecināja, ka daudzi jaunieši pirmo reizi dzīvē dzirdēja šāda stila mūziku, atzina arī, ka nezināja, kā sauc pūšamos mūzikas instrumentus. Koncertu kopumā novērtēja kā pozitīvu, vērtīgu, atrakstīvu!

rundale

Paldies mūziķiem, diriģentam L.Amontovam, programmai “Latvijas skolas soma” par iespēju tehnikuma jauniešiem ļaut iepazīt un izprast profesionālo mūziku !

rundale

rundale

Direktora vietniece audzināšanas darba jomā S.Pavlovska

Aktīvā pozīcija: Sākums Aktualitātes Jaunumi Profesionālā pūtēju orķestra “Rēzekne” mūziķu vienība “Rēzeknes bigbends” Rēzeknes tehnikumā