Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

Jaunumi

Interjera dizaineru 2019.gada rudens semestra darbu skates

interjers14

Ir noslēdzies 2019.gada rudens semestris un Rēzeknes tehnikuma izglītības programmas “interjera dizains” audzēkņi sagatavoja darbu skates mācību priekšmetos kā “kompozīcija un krāsu mācība”, “telpu un interjera dizains”, “interjera projektēšana”, “datorgrafika”, “arhitektūras pamati”…

Bildes

1In grupa apguva krāsu mācību, un iedvesmojoties no dabas materiāliem, izstrādāja krāsu apli, faktūras un līniju ritmu iekomponēšanu telpas plaknēs. Radīja arhitektūras celtņu skices, un piedalījās skolas telpu noformēšanā Ziemassvētku noskaņās, sagatavojot puzurus.

2In grupa veiksmīgi apguva darbu ar organisko stilu, kompozīciju veidošanu un telpiskuma sapludināšanu ar plakni. Radīja burvīgus gaismas objektus, kas priecēja visus Rēzeknes tehnikuma audzēkņus un darbiniekus.

3In grupa radīja mākslas darbus no otrreiz lietojamiem materiāliem, izstrādāja kolāžas, apguva fotogrāfijas kompozīcijas pamatus, piedāvāja foto izstādi un interjera dizainu ar foto-tapetēm. Projektēja produktu iepakojuma dizainu, skolas mājas lapas vizuālā tēla skici. Kā arī, noformēja Rēzeknes tehnikuma telpas, svētkus gaidot.

4In grupa mācību gadu iesāka ar radošu eksperimentu, kur izstrādāja interjeru kā mākslas darbu. Devās arī uz Design Isle 2019 izstādi, aplūkot, ko jaunu piedāvā nozares kolēģi. Čakli strādāja dizaina projektēšanā un piedāvāja Rēzeknes tehnikuma dienesta viesnīcas telpu noformējumu, kā arī vestibilu un uzgaidāmo telpu dizainu, ko papildināja ar interjera elementiem, telpu dizainam pielāgotiem sienu pulksteņu risinājumiem.

Novēlot radošu 2020.gadu, Kristīne Uzuleņa

interjers14 

Aktīvā pozīcija: Sākums Aktualitātes Jaunumi Interjera dizaineru 2019.gada rudens semestra darbu skates

Kontaktinformācija

Varoņu iela 11a, Rēzekne, LV-4604
Tālr.: +371 646 33664
Fakss: + 371 646 32665
E-pasts: pasts@rezeknestehnikums.lv
Citi kontakti