Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

Jaunumi

Par mācību procesa organizāciju Rēzeknes tehnikumā ar 2020. gada 13. martu

bridinajums

1. Ar 2020. gada 13. martu līdz 2020. gada 14. aprīlim visiem Rēzeknes tehnikuma izglītojamajiem mācību process notiek attālināti, atbilstoši stundu sarakstam, izmantojot elektroniskās saziņas iespējas Mykoob.lv, Uzdevumi.lv un Office365 vidē

2. Izglītojamajiem piekļuves paroles atjaunošanai (ja nepieciešamas) ir jāsazinās ar mācību grupas audzinātāju vai direktora vietnieku IKT jomā Daini Suseju Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

3. Uz nenoteiktu laiku ir atcelti izglītojamo un pedagogu mobilitātes braucieni programmas ERASMUS + ietvaros, taču plānojam, ka tādi notiks.

4. Mācību prakšu un kvalifikācijas prakšu norise saskaņā ar noslēgtajiem līgumiem turpinās klātienē vai attālināti, atbilstoši prakses uzņēmumu darbības grafikam ārkārtas situācijā un/vai panāktai vienošanās ar prakses vadītāju no Rēzeknes tehnikuma.

5. Centralizētais eksāmens angļu valodā ir pārcelts uz 2020. gada 12., 13. un 14. maiju. Pārējo centralizēto eksāmenu (latviešu valoda, matemātika, vēsture, fizika) norises laiki nav mainīti.

6. Dienesta viesnīcā atļauts uzturēties tikai tiem izglītojamajiem, kuri atrodas mācību praksē vai kvalifikācijas praksē uzņēmumā.

7. Lūdzam sekot mācību stundu sarakstam, un veikt mācību uzdevumus priekšmetos atbilstoši skolotāju norādījumiem un noteiktajiem izpildes laikiem, jo mācību sasniegumu vērtēšana nav atcelta.

8. Aicinām izglītojamos un darbiniekus ievērot valstī noteikto ārkārtas režīmu un bez īpašās vajadzības neapmeklēt publiskas vietas.

9. Informācija par Corona vīrusu https://spkc.gov.lv/lv/aktualitates/get/nid/767

Tehnikuma administrācija

Aktīvā pozīcija: Sākums Aktualitātes Jaunumi Par mācību procesa organizāciju Rēzeknes tehnikumā ar 2020. gada 13. martu

Kontaktinformācija

Varoņu iela 11a, Rēzekne, LV-4604
Tālr.: +371 646 33664
Fakss: + 371 646 32665
E-pasts: pasts@rezeknestehnikums.lv
Citi kontakti