Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

Jaunumi

Jūgendstila pērle Rēzeknes novadā, Rāznas nacionālajā parkā - Lūznavas muiža

luznava2d1

Zelta rudenī IP ,,Viesnīcu pakalpojumi’’ 2.D grupas jaunieši, programmas ,,Latvijas Skolas soma’’ ietvaros devās ekskursijā uz Lūznavas muižu. 20. gadsimta sākumā celtā Latgales jūgendstila pērle arī mūsdienās piedāvā iespēju izzināt, izjust un iedvesmot, pieredzēt un piedzīvot.

 

 

 

Muižas ēku un tās vēsturi iepazinām gan no gida stāstījuma, gan spēles-uzdevumu formātā, jo paši visu izstaigajām, meklējām norādītās vietas, priekšmetus un pievērsām uzmanību dažādām detaļām. Īpašu uzmanību piesaistīja Marijas, Sofijas un Felicijas rezidences, kurās tiek izmitināti arī viesi.

Ļoti patika grafikas darbnīca, kurā māksliniece Jana Indričāne katram ļāva radoši izpausties un linogriezuma tehnikā uz papīra izveidot savu izvēlēto jūgendstila fragmentu, lai mājās dotos ar pašu veidotu suvenīru.

Iepazīstot muižas parka dabas un kultūrvēsturiskās vērtības, visi iesaistījāmies dabas izziņas spēlē ,,Muižas sikspārņa Mūža misija’’ , meklējām kartē norādītos kontrolpunktus un atbildējām uz dažādiem jautājumiem.

Lūznavas muižā mums ļoti patika, jo radoši un aktīvi pavadījām laiku, guvām jaunus iespaidus un pieredzi, un, iespējams, satikām savu Mūzu.

  luznava2d1

  rundale2

  rundale2

  rundale2

2.D mācību grupa ar audzinātāju Anitu Raudivi

 

Aktīvā pozīcija: Sākums Aktualitātes Jaunumi Jūgendstila pērle Rēzeknes novadā, Rāznas nacionālajā parkā - Lūznavas muiža

Kontaktinformācija

Varoņu iela 11a, Rēzekne, LV-4604
Tālr.: +371 646 33664
Fakss: + 371 646 32665
E-pasts: pasts@rezeknestehnikums.lv
Citi kontakti