Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

Jaunumi

Konkurss “SkillsLatvia 2021”

skill2021 Konkurss “SkillsLatvia” ir gada nozīmīgākais profesionālās meistarības pasākums, kurā dažādās nominācijās piedalās arī Rēzeknes tehnikuma jaunieši.

Šogad profesionālās meistarības konkursā “SkillsLatvia 2021” tematiskajā grupā “Sabiedriskie un individuālie pakalpojumi” nominācijā “Viesu uzņemšana” piedalās izglītības programmas “Viesnīcu pakalpojumi” 4.D grupas izglītojamā Samanta Ludborža, kura uzdrošinājās un izmantoja iespēju apliecināt savu meistarību izvēlētajā profesijā.

 skill2021

2021. gada 15. martā Samanta sekmīgi startēja konkursa pusfinālā, ieguva 3. vietu un saņēma uzaicinājumu piedalīties “SkillsLatvia 2021” finālā, kas notiks šī gada maijā.

Konkursa pusfināls notika attālināti un Samanta uzdevumu veica Rēzeknes tehnikuma vidē.

Konkursa darba uzdevums sastāvēja no 2 moduļiem: 

  1. Mājas darbs - nofilmēt un iesniegt 3 minūšu video, kurā konkursants iepazīstina ar sevi un savu izglītības iestādi, pamato, kāpēc izvēlējās apgūt konkrēto profesiju un ar kādu motivāciju piedalās konkursā;
  2. Darbs Superior klases četru zvaigžņu viesnīcas “Wellton Riverside SPA Hotel” virtuālā vidē - tiešsaistes saruna un rezervējuma pieņemšana latviešu un angļu valodā Zoom platformā.

Piedalīšanās konkursā – tas ir nopietns izaicinājums, pārbaudījums, papildus darbs, stress un liela atbildība. Bet pēc labi padarīta darba vienmēr ir gandarījums un patiess prieks. Paldies Samantai par drosmi, centību, ieguldīto darbu, apliecinot savas zināšanas un prasmes profesionālajā jomā.

Lai veiksme un labi rezultāti konkursa finālā! Paldies par atbalstu, vērtīgiem padomiem un konsultācijām: viesnīcas, “Restart” vadītājai Baibai Širinai, Rēzeknes tehnikuma karjeras speciālistei Nadeždai Trušelei, angļu valodas skolotājai Ingai Bukšai-Ciršai un citiem sadarbības partneriem.

Informāciju sagatavoja IP “Viesnīcu pakalpojumi” profesionālo mācību priekšmetu skolotāja Anita Raudive.

Aktīvā pozīcija: Sākums Aktualitātes Jaunumi Konkurss “SkillsLatvia 2021”