Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

Jaunumi

Eiropas Sociālā fonda projekta „Atbalsta programmu izstrāde un īstenošana sociālās atstumtības riskam pakļauto jauniešu atbalsta sistēmas izveidei” aktivitāte

tiksanas010Austrumlatgales Profesionālajā Vidusskolā (Varoņu ielā 11a) pašlaik 1K kursa IP "Kokizstrādājumu izgatavošana", kvalifikācija - Mēbeļu galdnieks audzēkņi Karjeras atbalsta programmas ietvaros strādā pie projekta "Inovatīvs krēsls, taburete", kura laikā, sadarbojoties ar pasniedzējiem, mēģina izveidot jaunu mēbeles modeli.

 

10.04.2013. notika audzēkņu tikšanās ar projekta sadarbības uzņēmuma mēbeļu ražotnes "Stils" pārstāvi Ilzi Smirnovu - mēbeļu dizaineri un projektētāju. Viešņa pastāstīja vairāk par savu darbu, atbildēja uz jautājumiem, iepazīstināja audzēkņus un parādīja attēlus ar Latvijā un pasaulē radītu inovatīvu mēbeļu paraugiem, kā arī ar uzņēmuma "Stils" veidotajām mēbelēm. Dizainere iepazinās arī ar audzēkņu zīmētajiem mēbeļu modeļiem un izteica savu vērtējumu un ieteikumus.

Pēc tikšanās audzēkņi turpinās darbu pie sava inovatīvā projekta, izvēloties no visām idejām labākās un turpinot tās attīstīt. Projekta gala rezultātu prezentācija notiks maijā.

tiksanas003

tiksanas010

tiksanas014

Informāciju sagatavoja: projekta karjeras konsultante - Linda Gritāne.

Aktīvā pozīcija: Sākums Aktualitātes Jaunumi Eiropas Sociālā fonda projekta „Atbalsta programmu izstrāde un īstenošana sociālās atstumtības riskam pakļauto jauniešu atbalsta sistēmas izveidei” aktivitāte

Kontaktinformācija

Varoņu iela 11a, Rēzekne, LV-4604
Tālr.: +371 646 33664
Fakss: + 371 646 32665
E-pasts: pasts@rezeknestehnikums.lv
Citi kontakti