Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

Jaunumi

Nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss "SkillsLatvia 2017"

kokssem 2Rēzeknes tehnikumu Valsts izglītības attīstības aģentūras organizētajā nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursā "SkillsLatvia 2017", kas notika Rīgā no 22. līdz 24.aprīlim, pārstāvēja:

  • izglītības programmas Interjera dizains 4.kursa audzēkne Diāna Pužule nominācijā "Krāsotājs" (sagatavoja skolotājs Jānis Brēdiķis),
  • izglītības programmas Enerģētika un elektrotehnika 1.kursa audzēknis Arvīds Buļs nominācijā ,,Elektrisko instalāciju tehniķis’’ ( sagatavoja skolotāji Vitālijs Dunkins un Antons Skudra),
  • izglītības programmas "Būvdarbi" 4.kursa audzēkņi Gunārs Lavrinovičs un Agris Krušanovs nominācijā "Sausās būves tehniķis" (sagatavoja skolotājs Mihails Sikorskis).

Konkursanti izpildīja starptautiskajiem standartiem līdzvērtīgus uzdevumus, apliecinot ne tikai savas zināšanas un prasmes, bet arī organizatoriskās un problēmrisināšanas spējas, psiholoģisko noturību, strādājot saspringtos apstākļos, kuri līdzīgi EuroSkills vai WorldSkills konkursiem.

Sudraba medaļu konkursā izcīnīja Rēzeknes tehnikuma audzēknis Arvīds Buļs nominācijā "Elektrisko instalāciju tehniķis", saņemot arī vērtīgas balvas no sponsoriem. Arvīds stāsta: "Ir iegūta jauna pieredze. Darba procesā bija nepieciešamas gan zināšanas, gan spēja koncentrēties, jo bija jāstrādā paaugstinātas spriedzes atmosfērā. Lai iekļautos paredzētajā laikā, nācās strādāt ļoti ātri, cenšoties saglabāt kvalitāti”.

skills20172 skills20173

Konkursa dalībnieki Diāna Pužule, Gunārs Lavrinovičs un Agris Krušanovs saņēma atzinības rakstus. Paldies audzēkņiem par piedalīšanos konkursā un skolotājiem par ieguldīto darbu izglītojamo sagatavošanā!

skills20171 skills2017

Informāciju sagatavoja direktora vietniece Irēna Kroiče

Aktīvā pozīcija: Sākums Aktualitātes Jaunumi Nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss "SkillsLatvia 2017"