Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

Jaunumi

Dāvana Latvijas simtgadei

fotokarogs4Rēzeknes tehnikuma audzēkne Laine Opule piedalījās un kļuva par vienu no uzvarētājām fotokonkursā “Mūsu karogs”, kuru rīkoja Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem (NBS) un Jaunsardzes un informācijas centru.

Konkursam bija jāiesūta pašu uzņemtas fotogrāfijas, kurās attēlotas Latvijas karoga lietošanas tradīcijas ģimenē, skolā, pagastā, pilsētā, svinīgos pasākumos un valsts svētkos. Kopumā tika iesūtīti 88 autoru 158 darbi. 2. D grupas izglītojamās Laines Opules uzņemtā fotogrāfija iekaroja konkursa darbu izvērtēšanas komisijas simpātijas.

Ceturtdien, 2017.gada 9. novembrī, Laine kopā ar savu klases audzinātāju Initu Petrovu devās uz Rīgu, kur Saeimā norisinājās svinīgs pasākums, darbu izstāde un fotokonkursa “Mūsu karogs” uzvarētāju un skolotāju apbalvošana.

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis, kā arī Jaunsardzes un informācijas centra (JIC) direktors, pulkvežleitnants Aivis Mirbahs, Nacionālo bruņoto spēku komandieris, ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš Seimā pasniedza atzinības rakstus un arī simpātiju balvas. Pēc pasākuma notika ekskursija pa Saeimas telpām un aizraujošs brauciens ar patruļkuģi pa Baltijas jūru, kā arī uzsvērta Lāčplēša dienas nozīme Latvijas vēsturē un pieminēti kritušie.

Šī diena kļuva par vienu no nozīmīgākajām ceļā uz Latvijas simtgadi!

fotokarogs4

Foto: Laine Opule Viena no 10 fotogrāfijām, kura uzvarēja foto konkursā “Mūsu karogs”

fotokarogs

Foto: Reinis Inkēns, Saeimas Administrācija

fotokarogs1

Foto: Reinis Inkēns, Saeimas Administrācija

fotokarogs3

Foto: Reinis Inkēns, Saeimas Administrācija

Aktīvā pozīcija: Sākums Aktualitātes Jaunumi Dāvana Latvijas simtgadei

Kontaktinformācija

Varoņu iela 11a, Rēzekne, LV-4604
Tālr.: +371 646 33664
Fakss: + 371 646 32665
E-pasts: pasts@rezeknestehnikums.lv
Citi kontakti