Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

Jaunumi

Ekskursija uz Rīgu programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros

2T

2T un 3T mācību grupas programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros apmeklēja Rīgas Motormuzeju. Topošajiem automehāniķiem tā bija iespēja iepazīt tehniskos sasniegumus dažādu pārvietošanās līdzekļu attīstībā, apskatīt lielāko autobūves vēstures ekspozīciju Baltijā, kā arī vairāk nekā simts unikālos spēkratus. Muzeja ekspozīcija veidota kā ļoti interesants vēstījums par īpašiem spēkratiem un ar tiem saistītiem sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem nozīmīgu auto pasaules vēstures notikumu fonā.

Ekspozīcija ir veidota interaktīvi, prezentējot informāciju ar modernu, daudzveidīgu multimediju un dizaina, kā arī interaktīvu aktivitāšu palīdzību. Rīgas Motormuzejs apvieno lielu vēsturiskās informācijas apjomu un mūsdienīgas tehnoloģijas, kas padara muzeja apmeklējumu īpaši aizraujošu un izzinošu.

2T

3t

3T mācību grupa apmeklēja arī Krustpils pili, kas ir viena no senākajām Latvijas pilīm - valsts nozīmes arhitektūras un arheoloģijas piemineklis.

Pils ir būvēta 13. gadsimtā kā nocietinājums ceļā no Rīgas uz Daugavpili. Apmeklējuma laikā audzēkņi iepazinās ar pastāvīgo ekspozīciju, pils vēsturi un aplūkoja restaurācijas laikā atjaunotās pils interjera detaļas. Šobrīd pilī notiek apjomīgi restaurācijas darbi, kuri ilgs vēl nākamos divus gadus.

Piedalīšanās iniciatīvā “Latvijas skolas soma” audzēkņiem bija lieliska iespēja klātienē izzināt un pieredzēt Latvijas kultūras un zinātnes sniegumus.

Sagatavoja mācību grupu audzinātājas Anna Reinika un Svetlana Mikanova

Aktīvā pozīcija: Sākums Aktualitātes Jaunumi Ekskursija uz Rīgu programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros

Kontaktinformācija

Varoņu iela 11a, Rēzekne, LV-4604
Tālr.: +371 646 33664
Fakss: + 371 646 32665
E-pasts: pasts@rezeknestehnikums.lv
Citi kontakti