Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

Jaunumi

2D grupa "Latvijas Skolas somas" ekskursijā

lelles7

2T un 3T mācību grupas programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros apmeklēja Rīgas Motormuzeju. Topošajiem automehāniķiem tā bija iespēja iepazīt tehniskos sasniegumus dažādu pārvietošanās līdzekļu attīstībā, apskatīt lielāko autobūves vēstures ekspozīciju Baltijā, kā arī vairāk nekā simts unikālos spēkratus. Muzeja ekspozīcija veidota kā ļoti interesants vēstījums par īpašiem spēkratiem un ar tiem saistītiem sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem nozīmīgu auto pasaules vēstures notikumu fonā.Mēs 2.D kursa audzēkņi 19.12.2018. apmeklējām “Leļļu Galeriju”, Preiļos un Lūznavas muižu. Leļļu galerijā apskatījām ar rokām izgatavotas lelles un pielaikojām 18. gs tērpus.

Lelles bija izgatavotas dažādos stilos, katra bija atšķirīga un ar savu stāstu. Leļļu klāsts muzejā ir ļoti plašs un ar katru gadu tas tiek papildināts. Lelles ir kā dažādi tēli – gan slaveni cilvēki, gan multfimu varoņi, gan mitoloģiskas būtnes, gadalaiki un pat zodiaka zīmes.

Katrai lellei ir pievienots neliels apraksts par tās rašanos. Leļļu veidotāja sniedza mums nelielu prezentāciju par to, kā radās ideja par leļļu gatavošanu, darba gaitu un galerijas veidošanu.

2T 3t

2T 3t

2T

Mums bija iespēja pielaikot 18.gs. tērpus un iejusties tā laika atmosfērā. Mēs esam meiteņu kurss, un mums šī iespēja likās burvīga. Tērpu piedāvājums bija ļoti plašs un dažāds, tādēļ katra no mums jutās īpaša un neatkārtojama. Netālu no galerijas ir izveidota princešu valstība, kur mēs iemūžinājām savu pieredzi un pozitīvās emocijas par šo apmeklējumu.

3t

2T

Ekskursijas laikā uzzinājām daudz ko jaunu un pavadījām laiku visi kopā. Liels paldies "Latvijas Skolas somai" par šādu iespēju!

2.D grupas vārdā , Lauma Marta Celmiņa un Samanta Ludborža

Aktīvā pozīcija: Sākums Aktualitātes Jaunumi 2D grupa "Latvijas Skolas somas" ekskursijā

Kontaktinformācija

Varoņu iela 11a, Rēzekne, LV-4604
Tālr.: +371 646 33664
Fakss: + 371 646 32665
E-pasts: pasts@rezeknestehnikums.lv
Citi kontakti