Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

FlexiPlant

Īstenojam Erasmus+ 2. pamatdarbības (Key Action 2) “Sadarbība inovācijas veicināšanai un labas prakses apmaiņa” stratēģiskas partnerības projektu „Flexiplant” (Nr.2020-1-PL01-KA202-081486)

Erasmus2022.gada 22.maijā Rēzeknes tehnikuma pedagogi atgriezās no prakses Polijā. Teorētiskas un praktiskas nodarbības tika organizētas Erasmus+ 2. pamatdarbības stratēģiskas partnerības projekta „Flexiplant” ietvaros. Projektā piedalās Fundacja Regionalne Centrum Kompetencij (Polija), Rēzeknes tehnikums (Latvija) un Kauno Maisto Pramones ir Prekybos Mokymo Centras. 

Darba programmā tika iekļautas teorētiskās nodarbības, kurās projekta dalībnieki tika iepazīstināti ar uz augu balstītām dietām, veselīgu un specifisku produktu lietošanu zupās, pamata ēdienos un desertos, ar dažādām metodēm ēdienu gatavošanā.

Praktiskās nodarbības tika organizētas Polijas pilsētas Belostokas restorānā “Pieprz i Wanilia”: dalībnieki gatavoja un garšoja/testēja diētiskus ēdienus. Bet jaukajā un zaļajā kompleksā Ziolowy Zakatek tika organizētas vairāku garšaugu, zāļu tēju un tinktūru darbnīcas.

Pedagogi apmeklēja profesionālās izglītības mācību iestādes Ogrodowa Szkół un Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Krzysztofa Kluka w Rudce, kā rezultātā tika izveidoti jauni kontakti un iespējas tālākai sadarbībai.

Erasmus  Erasmus

Erasmus  Erasmus

Erasmus  Erasmus

Erasmus  Erasmus

‘FlexiPlant” projekta koordinatore S.Mikanova

Aktīvā pozīcija: Sākums Tehnikums Projekti FlexiPlant Īstenojam Erasmus+ 2. pamatdarbības (Key Action 2) “Sadarbība inovācijas veicināšanai un labas prakses apmaiņa” stratēģiskas partnerības projektu „Flexiplant” (Nr.2020-1-PL01-KA202-081486)

Kontaktinformācija

Varoņu iela 11a, Rēzekne, LV-4604
Tālr.: +371 646 33664
Fakss: + 371 646 32665
E-pasts: pasts@rezeknestehnikums.lv
Citi kontakti