Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

SAM 8.3.5.

Karjera

Noderīgas saites:

Testi:

Augstskolu atvērto durvju dienas tiešsaistē:

Paldies mūsu sadarbības partneriem!

parsadarbibuAngļu filozofs T. Hobss ir teicis „Zināšanas ir tikai ceļš, kas ved pie spēka”.

Visi piekritīs, ka zināšanas ir spēks. Zināšanas un pieredze palīdz mums radīt idejas, tikt pie saviem mērķiem, plānot un veidot savu dzīves ceļu. Arī pieredzes nodošana papildina mūsu domu un zināšanu krātuvi. Prieks, ka ir cilvēki, kuri gatavi dalīties ar savām zināšanām un pieredzi, sniedzot profesionālus un praktiskus padomus. Neskatoties uz šī brīža situāciju, darba devēji ir ļoti atsaucīgi un gatavi sadarbībai.

Lasīt tālāk ...

Sadarbība ar darba devējiem

parsadarbibu«Dzīve ir kā brauciens ar velosipēdu. Lai noturētu līdzsvaru, tev jāturpina kustēties.» (Alberts Einšteins)

Attālinātā mācīšanās deva mums iespēju paskatīties uz pasauli no cita skatu punkta, apgūt jaunas prasmes, pilnveidojot savas zināšanas saistībā ar tehnoloģiju izmantošanu, izprast vienam otra vajadzības, pamēģināt kaut ko jaunu, novērtējot komunikācijas nozīmi. Mēs visi mācāmies pielāgoties jauniem apstākļiem.

Lasīt tālāk ...

Tikšanās ar VID speciālistiem

vidspec12020. gada 11. martā izglītības programmas “Pārtikas produktu tehnoloģija” kvalifikācija “Pārtikas produktu ražošanas tehniķis” 3.B, 4.B mācību grupu izglītojamajiem un izglītības programmas “Ēdināšanas pakalpojumi” kvalifikācija “Ēdināšanas pakalpojumu speciālists” 3.C, 4.C mācību grupu izglītojamajiem notika izglītojošā lekcija Valsts ieņēmumu dienesta speciālistu vadībā. .

 

Lasīt tālāk ...

Viena diena Muitas kontroles punktā “Terehova”

muitaskontrol12020. gada 5. martā Rēzeknes tehnikuma izglītības programmas “Komerczinības” kvalifikācija “Transporta pārvadājumu komercdarbinieks” 2.Kz mācību grupas izglītojamajiem bija iespēja apmeklēt Muitas pārvaldes Terehovas muitas kontroles punktu.

 

Lasīt tālāk ...

Es savā profesijā

savaprofesija1Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 2020. gada 25. februārī Rēzeknes tehnikumā norisinājās meistarības konkurss “Es savā profesijā” izglītības programmas “Komerczinības” kvalifikācija “Transporta pārvadājumu komercdarbinieks” 2.Kz un 3.Kz mācību grupu izglītojamajiem.

  

 

 

Lasīt tālāk ...

Mūsdienu tendences ēdienu gatavošanā

edienugatavosanaProjekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 2020.gada 17. un 24. februārī Rēzeknes tehnikumā notika ājurvēdas meistarklases izglītības programmas “Ēdināšanas pakalpojumi” kvalifikācija “Ēdināšanas pakalpojumu speciālists” 2.C un 3.C mācību grupu izglītojamajiem.

  

 

 

Lasīt tālāk ...

Aktīvā pozīcija: Sākums Tehnikums Projekti SAM 8.3.5.