Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

SAM 8.3.5.

ESF projekts “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”

karjera1

2017. gada 4. oktobrī Rēzeknes tehnikums iesaistījās Eiropas Sociālā fonda projektā Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”.

Projekta specifiskais atbalsta mērķis: Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs:

  • celt izpratni un informētību par tālākās izglītības ceļiem un izvēlēm;
  • motivēt profesijas un nodarbinātības izvēlei atbilstoši savām interesēm, spējam, sabiedrības un darba tirgus piedavājumam un vajadzībām.

Lasīt tālāk ...

Aicinām apmeklēt individuālās karjeras konsultācijas

karjera3

Projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” Nr. 8.3.5.0./16/I/001 ietvaros, Rēzeknes tehnikumā strādā pedagogi karjeras konsultanti - Nadežda Trušele un Gunta Sidorova, pie kuriem var saņemt individuālās karjeras konsultācijas.

 

Lasīt tālāk ...

Darba tirgus perspektīvas

magebit1

Domājot par nākotni, šodienas izglītojamajiem, kuri pēc pāris gadiem nokļūs darba tirgū, svarīgi apzināties un saprast kādu vietu viņu dzīvē varētu ieņemt izvēlētā profesija, cik tā būs pieprasīta un kāds būs konkurences līmenis šajā specialitātē. Uzsākot darba gaitas, pamatīgi jāizpēta darba devēju piedāvājumus, jānoskaidro, kas ietilpst speciālistu darba pienākumos, jāpadomā, kurā vietā profesiju pasaulē viņi gribētu sevi redzēt un jāsaskata sasniegšanas ceļi.

Lasīt tālāk ...

Vislabākais testētājs ir klients

geidans

Pateicoties uzņēmuma SIA “Geidans Solutions” atsaucībai un sadarbībai, Rēzeknes tehnikuma izglītības programmas “Programmēšana” kvalifikācija “Programmēšanas tehniķis” 2.Ap un 3.Ap mācību grupu izglītojamajiem 18. martā bija izcila iespēja piedalīties praktiskajā nodarbībā kopā ar uzņēmuma speciālisti Renāti Bausku.

Lasīt tālāk ...

Ieskats pieredzē

helmes

"Visu lielo biznesu nekad nav darījusi viena persona. To veic cilvēku komanda. " - Stīvs Džobss.

17. martā Rēzeknes tehnikuma izglītības programmas “Programmēšana” kvalifikācija “Programmēšanas tehniķis” 2.Ap, 3.Ap un 4.A mācību grupu izglītojamajiem bija brīnišķīga iespēja tiešsaistē satikties ar uzņēmuma SIA “Helmes Latvia” speciālistiem. Tikšanās piedalījās draudzīga, saliedēta un mērķtiecīga uzņēmuma komanda- personāla vadītāja Baiba Veilande, projektu vadītāja Gunita Bullīte, vecākā sistēmu analītiķe Ilona Valdate, vadošais risinājumu arhitekts Pauls Barkāns un vadošā testētāja Hedija Butina.

Lasīt tālāk ...

Kas muitas lācītim vēderā?

lacitis1

25. februārī Rēzeknes tehnikuma izglītības programmas “Komerczinības” kvalifikācija “Transporta pārvadājumu komercdarbinieks” 2.Kz, 3.Kz, 4.Kz mācību grupu izglītojamajiem bija izcila iespēja vairāk uzzināt par Muitas darba specifiku. Pateicoties Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvaldes atsaucībai, bija organizēta tiešsaistes lekcija ar VID Muitas pārvaldes Muitas sadarbības un attīstības daļas Plānošanas un koordinācijas nodaļas vecāko muitas eksperti Mariku Salmiņu un Muitas pārvaldes direktora vietnieci Sandru Kārkliņu-Ādmini.

Lasīt tālāk ...

Aktīvā pozīcija: Sākums Tehnikums Projekti SAM 8.3.5.