Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

SAM 8.3.5.

ESF projekts “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”

karjera1

2017. gada 4. oktobrī Rēzeknes tehnikums iesaistījās Eiropas Sociālā fonda projektā Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”.

Projekta specifiskais atbalsta mērķis: Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs:

  • celt izpratni un informētību par tālākās izglītības ceļiem un izvēlēm;
  • motivēt profesijas un nodarbinātības izvēlei atbilstoši savām interesēm, spējam, sabiedrības un darba tirgus piedavājumam un vajadzībām.

Lasīt tālāk ...

Aicinām apmeklēt individuālās karjeras konsultācijas

karjera3

Projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” Nr. 8.3.5.0./16/I/001 ietvaros, Rēzeknes tehnikumā strādā pedagogi karjeras konsultanti - Nadežda Trušele un Gunta Sidorova, pie kuriem var saņemt individuālās karjeras konsultācijas.

 

Lasīt tālāk ...

Zināšanas ir kā nezināma zeme, uz kurieni mēs katrs vadām savu kuģi

zinasanas1

Darba tirgu var salīdzināt ar jūru- vienmēr mainīgs, ar savām straumēm un neparedzamību, noteikumiem un prasībām. Mēs - darba ņēmēji šajā jūrā, kā nelieli kuģi, kuri, pieskaņojoties dzīves laika apstākļiem, veidojam un mainām savus maršrutus, meklējam jaunus ceļus, apgūstot jaunas un nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai tiktu pie saviem sapņu krastiem. Un mums kā kuģu kapteiņiem, katru rītu pamostoties pastāv izvēle - vēlreiz izpētīt karti un atrast labāku ceļu vai peldēt pa straumi, apzinoties, ka tur, kur nesīs straume, nav droši. Tāpēc ļoti vērtīgi, ja savā ceļā mēs satiekam lielus kuģus, kuri apceļojuši vairākus krastus un var sniegt padomus, kā mums tikt pie vēlamā krasta.

Lasīt tālāk ...

"Ieklausīšanās ir labākais veids, kā atklāt kaut ko interesantu." (P. Koelj)

zalasala1

“... viesis ir viesmīlības spilvena dārgakmens.” (Valentīns Postnikovs)

"Ieelpo mieru un izjūti prieku!"

"Izbaudiet skaistus mirkļus un ļaujiet mums parūpēties par Jums !"

Tādus brīnišķīgus un jēgpilnus izteicienus sameklēja mūsu Rēzeknes tehnikuma izglītojamie, pildot uzdevumus mācību priekšmetā “Viesu uzņemšanas dienesta darbība” par tēmu “Komunikācija ar viesiem viesu izmitināšanas uzņēmumos”. Mēs jau kārtējo reizi pārliecinājāmies, ka sadarbība starp izglītības iestādes mācībspēkiem un darba devējiem paver plašākas iespējas jauniešu izaugsmei, īpaši pārmaiņu un jaunu izaicinājumu laikā tūrisma un viesmīlības nozarē un darba tirgū kopumā. .

Lasīt tālāk ...

Veiksmes stāsti spēj iedvesmot

veiksmesstasti1

Arābu sakāmvārds vēsta: “Vairāk zina nevis tas, kas ilgi nodzīvojis, bet tas, kas daudz sasniedzis.”

Veiksmīgu cilvēku panākumu atslēga ir neatlaidīgs darbs. Šie cilvēki apzinās, ka viņu panākumi ir atkarīgi tikai un vienīgi no viņu pašu ieguldītā darba. Viņi koncentrējas uz mērķi, nevis uz šķēršļiem. Viņi aizvieto vārdu “problēma”ar vārdu “izaicinājums”. Viņi ir tie, kuri neapstājas pie vienas prasmes apgūšanas, viņi turpina attīstīties un pilnveidoties. Veiksmīgu cilvēku pieredzes stāsti un padomi ir kā dzinējspēks rīcībai. Galvenais ir ticēt saviem spēkiem un sākt rīkoties.

Lasīt tālāk ...

Pateicība par atbalstu un sadarbību!

sadarb1

“Tu nevari apturēt viļņus. Bet Tu vari iemācīties sērfot” (J.Kabat-Zinn)

Dzīvē rodas arvien vairāk škēršļu un uzdevumu, kā arī jūra rada neskaitāmus viļņus. Lai noturētos mūsu mainīgajā pasaulē un dzīves izaicinājumu viļņos, mums jāiemācās uz tiem sērfot. Šajā attālināto mācību laikā mēs visi pilnveidojam un attīstām digitālās prasmes, kuras ir kļuvušas par mūsdienu cilvēka neatņemamu mācību, darba daļu. Tās palīdz efektīvi un droši komunicēt, sadarboties ar citiem digitālajā vidē.

Lasīt tālāk ...

Aktīvā pozīcija: Sākums Tehnikums Projekti SAM 8.3.5.