Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

SAM 8.3.5.

Pateicība par atbalstu un sadarbību!

sadarb1

“Tu nevari apturēt viļņus. Bet Tu vari iemācīties sērfot” (J.Kabat-Zinn)

Dzīvē rodas arvien vairāk škēršļu un uzdevumu, kā arī jūra rada neskaitāmus viļņus. Lai noturētos mūsu mainīgajā pasaulē un dzīves izaicinājumu viļņos, mums jāiemācās uz tiem sērfot. Šajā attālināto mācību laikā mēs visi pilnveidojam un attīstām digitālās prasmes, kuras ir kļuvušas par mūsdienu cilvēka neatņemamu mācību, darba daļu. Tās palīdz efektīvi un droši komunicēt, sadarboties ar citiem digitālajā vidē.

Pateicamies loģistikas uzņēmumam SIA “Kreiss” par atsaucību un sadarbību! Īpašs paldies uzņēmuma pārstāvei Nataļjai Posohovai par novadītu tiešsaistes lekciju izglītības programmas „Komerczinības” kvalifikācija „Transporta pārvadājumu komercdarbinieks” 3.Kz mācību grupas izglītojamajiem. Jaunieši vairāk uzzināja par uzņēmuma loģistikas procesiem, klientu prasībām un komandas darbu, darbinieku profesionālās kvalifikācijas nozīmi un pārbaudes procesiem, darba un prakses iespējām uzņēmumā. Svarīgākās praktikanta un darbinieka īpašības, ko atzīmēja speciāliste, ir: valodu prasmes, komunikācijas un sadarbības prasmes, prasmes risināt problēmsituācijas un pieņemt lēmumus.

sadarb1

Sirsnīgs paldies viesnīcas „Restart” vadītājai Baibai Širinai par piedāvātiem video materiāliem praktisko nodarbību organizēšanai izglītības programmas „Viesnīcu pakalpojumi” kvalifikācija „Viesmīlības pakalpojuma speciālists” 2.D mācību grupas izglītojamajiem. Liels paldies par aktīvu dalību izglītojamo video prezentāciju vērtēšanā un profesionālu padomu sniegšanā.

sadarb1

Tikai mēs visi kopā varam paveikt daudz un radīt labāku nākotni!

  projekts1

Aktīvā pozīcija: Sākums Tehnikums Projekti SAM 8.3.5. Pateicība par atbalstu un sadarbību!

Kontaktinformācija

Varoņu iela 11a, Rēzekne, LV-4604
Tālr.: +371 646 33664
Fakss: + 371 646 32665
E-pasts: pasts@rezeknestehnikums.lv
Citi kontakti