Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

SAM 8.3.5.

Zināšanas ir gaisma.

 zingaisma1Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 2018.gada 19. oktobrī Rēzeknes tehnikuma izglītības programmas - “Enerģētika un elektrotehnika” 2., 3. un 4. kursa izglītojamie apmeklēja starptautisko izstādi “Vide un enerģija 2018” Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

  

 zingaisma1

 Izstādes laikā tehnikuma izglītojamajiem bija iespēja iepazīties ar jaunākajiem energoefektīvajiem un zaļās tehnoloģijas infrastruktūras projektiem, apgaismes risinājumiem, elektrotransportu un inovācijām enerģētikas jomā.

iii1 iii2

Piedāvātajā plašajā e-mobilitātes stendā jaunieši varēja veikt testa braucienus ar mopēdiem un skūteriem, kā arī iepazīt elektroautomobiļus.

iii1 iii2

Izglītojamie apskatīja videi nekaitīgas notekūdeņu attīrīšanas sistēmas un taupīgas apkures iekārtas, uzzināja par jaunumiem enerģijas ražošanā un energoapgādē, par daudziem jauniem pētījumiem, izgudrojumiem un nozares aktualitātēm.

iii1 iii2

iii1 iii2

Jauniešiem bija lieliska iespēja uzzināt daudz jaunas noderīgas informācijas, apskatīt daudzveidīgu piedāvāto produkciju un pakalpojumu klāstu, paplašināt savu redzes loku par aktualitātēm un inovācijām enerģētikas sfērā, uzdot interesējošus jautājumus speciālistiem.

  projekts1

Aktīvā pozīcija: Sākums Tehnikums Projekti SAM 8.3.5. Zināšanas ir gaisma.