Ikgadējā valsts mēroga kompleksā olimpiāde Pārtikas produktu tehnoloģiju jomā

14. martā Rēzeknes tehnikumā notika ikgadējā valsts mēroga kompleksā olimpiāde Pārtikas produktu tehnoloģiju jomā.Šogad olimpiādē piedalījās Valmieras tehnikuma, Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma (Rīga un Preiļu struktūrvienība) un Rēzeknes tehnikuma 2. un 3. kursu izglītojamie.  Olimpiādes uzdevumos tika integrēts dažādu mācību kursu un priekšmetu saturs: pārtikas ražošanas tematika, angļu valoda, ķīmija, matemātiskie aprēķini. Konkursanti teica, ka saturs bija pietiekoši sarežģīts, bet līdz ar to rosinošs turpmākai zināšanu pilnveidei.

Skolotājas G.Meikulova un D.Gricika izglītojamajiem piedāvāja arī meistarklases – ,,Glazēto biezpiena sieriņu’’ un cepumu ,,Madlēna’’ gatavošanu. Visi darbojās ar interesi un rezultāts izdevās lielisks!

Pasākuma noslēgumā ar jaunu repertuāru klātesošos priecēja  Rēzeknes tehnikuma koris ,,Šūpoles” Solvitas Pavlovskas vadībā.

Paldies visiem skolotājiem, kuri sagatavoja izglītojamos olimpiādei!

Paldies Rēzeknes tehnikuma darba grupai, kura izstrādāja daudzveidīgus uzdevumus, kā arī organizēja konkursa norisi: Nellijai Gudai, Guntai Meikulovai, Danai Gricikai, Ritai Melnei, Ingai Bukšai – Ciršai, Rasmai Tretjakovai, Kristīnei Pavelkovskai, Dainim Susejam.

Informāciju sagatavoja direktora vietniece Irēna Kroiče


Ziņa ievietota 15.03.2024

Pāriet pie ziņu saraksta