Jauni izaicinājumi un vērtīga pieredze!

Rēzeknes tehnikuma konferenču zālē 2023.gada 17.janvārī notika profesijas diena izglītības programmas ,,Viesnīcu pakalpojumi’’  1.-4.kursa jauniešiem. Pasākuma laikā 4.kursa topošās viesmīlības pakalpojumu speciālistes komandu konkursā darbojās virtuālā  4* viesnīcā ,,Rezeknes Hotel & SPA’’ un veica vairākus uzdevumus: 

  • komandu pašprezentācija;
  • mājas darbu prezentēšana latviešu un angļu valodā: “Jaunais viesnīcas produkts ziemas sezonai“ un brokastu ēdienkarte restorānā ,,Cīši gords’’,
  • viesu uzņemšanas simulācijas viesnīcas recepcijā,
  •  svētku vakariņu galda klājums  un viesu apkalpošana viesnīcas restorānā.

Konkursantu vērtēšanā un viesu lomās iejutās tehnikuma administrācija (I.Kroiče, R.Melne), profesionālo mācību priekšmetu pedagogi (Dz.Babra, E.Agule, A.Raudive), svešvalodu skolotāji ( O.Mortuzāne, Ž.Svikle ) un tehnikuma sadarbības partnere karjeras izglītības jomā Nadežda Trušele.

Jaunāko kursu izglītojamiem tas bija gan izglītojošs, gan motivējošs pasākums, kurā viņi varēja redzēt profesijas darba specifiku,  pārliecināties par vecākā kursa jauniešu radošumu un tehnoloģiju izmantošanas iespējām, prasmi teorētiskās zināšanas pielietot konkrētās situācijās saskarsmē un komunikācijā ar viesiem, kā arī izvērtēt savas prasmes un izvirzīt jaunus mērķus izvēlētās profesijas apguvē. Pasākuma noslēgumā jaunieši piedalījās balsojumā ,,kahoot’’ platformā par savu favorītkomandu.

Žūrijas novērtējumā 1.vietu ieguva komanda ,,Sunshine’’, 2.vietu dalīja komandas ,,Black Star’’ un ,,Smaids’’, savukārt jauniešu balsojumā 1.vietā ierindojās komanda ,,Black Star’’.

Paldies visiem pasākuma organizēšanā un norisē iesaistītajiem dalībniekiem, un īpašs paldies 4.kursa jaunietēm par uzdrīkstēšanos, drosmi, gatavošanos un  piedalīšanos profesijas dienas konkursā!

Informāciju apkopoja profesionālo priekšmetu skolotāja: Anita Raudive


Ziņa ievietota 24.01.2023 (atjaunota 17.02.2023)

Pāriet pie ziņu saraksta