Junior Achievement Latvia reģionālais pasākums "Jauno uzņēmēju skola''

27.septembrī Rēzeknes tehnikumā norisinājās Junior Achievement Latvia reģionālais pasākums “Jauno uzņēmēju skola”, kurā piedalījās aptuveni 170 jaunieši un skolotāji no Balvu, Gulbenes, Daugavpils, Kārsavas un Rēzeknes pilsētām un novadiem.

Aktivitātē piedalījās arī 24 tehnikuma audzēkņi un 3 skolotāji . Dalībnieku atsauksmes, vērtējums, atziņas.

“Šodienas seminārs bija ļoti interesants un iedvesmojošs. Apmeklējot to, esmu uzzinājusi par  daudzām jaunām un foršām lietotnēm, kuras var izmantot ikdienas darbu atvieglošanai, smēlos jaunas idejas, kuras noteikti izmantošu nākotnē. Bija patiešām ļoti interesanti klausīties organizatoru pieredzes stāstus un ieteikumus.” (Diāna Krištopāne, 3C mācību grupa)

“Pasākums bija ļoti aizraujošs un pamācošs, iepazinu daudz jaunus  cilvēkus no citām  skolām un  labāk iepazinu arī Rēzeknes tehnikuma audzēkņus.  Ļoti patika tas, ka bija iespēja uzstāties un aizstāvēt savu darbu, pati uzstāšanās izraisīja daudz stresa, bet tajā pašā laikā bija ļoti pamācoši un noderīgi. Paldies par šo unikālo iespēju!” (Gunta Zagorska, 3Ap mācību grupa)

“Tas  bija vērtīgs pasākums, lai  iegūtu zināšanas uzņēmējdarbības jomā,  iespēja iepazīties, reģenerēt idejas, darboties kopā ar citiem jauniešiem un veidot savu iespēju tīklu. Es  ieguvu vērtīgus kontaktus, lai organizētu iespējamos karjeras atbalsta pasākumus, izglītojošas nodarbības.” (karjeras skolotāja Līga Rubuļņika)

“Seminārs bija  interesants un noderīgs! Turpmāk gatavošanos  mācību stundām  man  atvieglos un ietaupīs laiku mākslīgais intelekts, pateicoties lektoram Igoram Uhaņam! Praktiski bija iespēja izmēģināt programmas, tas ir vienkārši fantastiki! Paldies, par tādu iespēju būt šajā semināra!” (skolotāja Marina Streikiša)

“Pasākumā spilgti apliecinājās Junior Achievement Latvija darbības spektrs, kas plašā mērogā aptver skolu jauniešu auditoriju, iesaistot tos biznesa un līderības aktivitātēs. Iepriecināja reālie pieredzes stāsti.  Ļoti labi ir tas, ka pasākumā tika padomāts arī par skolotājiem, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem. Īpaši vērtīga bija praktiskā darbnīca, kurā tika saņemta informācija par mākslīgo intelektu, tā radītajām iespējām mācību satura plānošanā – dizaina domāšana kā metode SMU produkta un biznesa modeļa attīstīšanā.” (skolotāja Daina Butlere)

Informāciju apkopoja direktora vietniece Solvita Pavlovska


Ziņa ievietota 28.09.2023 (atjaunota 11.10.2023)

Pāriet pie ziņu saraksta