Lūznavas muižas pasaka jeb Latvijas Skolas somas iniciatīvas iespējas

Vai gribi justies kā pasakā? Vai gribi izbaudīt ziemas burvību? Tad Tev ir jādodas uz Lūznavu, lai noķertu šīs sajūtas. Mums izdevās! 13. un 15.decembrī mēs, trīs ceturtā kursa grupas 4Ap, 4 In un 4Bt, devāmies kopīgā braucienā divu mērķu vadīti. Pirmkārt, vēlējāmies vēl baudīt kopā būšanu, jo 4.kursa noslēgums nav aiz kalniem, otrkārt, Lūznavas muiža šajā gada laikā ir kā apsnigusi princese, kur katrs ķērām savu mūzu jeb iedvesmu.

Dalāmies ar saviem iespaidiem!

Ekskursija bija ļoti interesanta, aizraujoša un sportiska. Ekskursijas laikā varēja gan uzzināt par pašu Lūznavas muižu un tās vēsturi, gan apskatīt aizsnigušo muižas teritoriju ar jaunās spēles palīdzību. (Aleksandra Jurčenoka)

Bija diezgan interesanti, iepriekš nebiju bijusi šajā muižā. Diezgan ineresanta un aizraujoša bija virtuālā spēlē pa parku, kuru mēs pirmie izmēģinājām. Kā arī patika tas, ka bija iespēja paspēlēt vecās klavieres, kaut gan muzejos, muižās un pilīs parasti neļauj spēlēt. (Daniela Koka)

Spriežot kopumā, man ļoti patika, sen nebijām ar klasi nekur gājuši, tāpēc mūsu grupai tas bija kā svaiga gaisa malks, bija ļoti interesanti pastaigāties un klausīties stāstu par šo muižu, arī orientēšanās kopumā bija diezgan jautra un interesanta, lai gan, ja tā notiktu vasarā, vieglās drēbēs un bez lielām sniega kupenām, būtu vēl interesantāk! (Arsenijs Ivanovs)

Brauciens uz Lūznavu bija interesants un izglītojošs. Lūznavas muiža ir veidota sarežģītā konstrukcijā un jūgendstilā. Ēka ar lielu vēsturi un savu raksturu. Bija interesanti izzināt vēl vienu vietu, kas atrodas Latvijā. (Signe Strode)

Ļoti patika ekskursija uz Lūznavas muižu, bija interesanti apskatīt jūgendstila arhitektūru, ēka patīkami pārsteidza ar savu plānojumu, jo nebija neviena simetriska elementa. Apskatot muižas telpas, varēja atrast ļoti daudz jūgendstila elementu. Bija ļoti aizraujošs stāsts par ēkas vēsturi un to iemītniekiem. (Dina Ikauniece)

Bija saistoši uzzināt kā tika atjaunota un saglabāta muiža, kā mēģināts atjaunot nepieciešamos toņus sienām, kā saglabāti atlikušie interjera elementi. (Darja Strogonova)

Lūznavas muiža – vieta, kur ir vērts atgriezties. Paldies, Latvijas Skolas somai par burvīgo iespēju gūt, izzināt un redzēt jaunas iespējas, paplašinot savu redzesloku!

Iespaidos dalījās 4Ap, 4In un 4Bt grupas izglītojamie


Ziņa ievietota 27.12.2022 (atjaunota 28.12.2022)

Pāriet pie ziņu saraksta