Piedzīvojums ,,Maizes muzejā’’

Tehnikuma 2B mācību grupas audzēkņi ,  topošie pārtikas produktu ražošanas tehniķi , 19.decembrī devās uz Aglonu, lai programmas Latvijas Skolas soma ietvaros apmeklētu Aglonas Maizes muzeju. Aizraujošā stāstījumā izglītojamie uzzināja daudz interesantas informācijas par maizi, tās vēsturi, tapšanu no goda saimnieces Vijas Kudiņas. Katrs izglītojamais tika iesaistīts arī rudzu maizes tapšanas procesā un mājās devās ar savu maizes kukulīti.

Izglītojamo atsauksmes :

“Manuprāt, šī ekskursija bija ļoti forša. Man patika arī tas, ka mums deva iespēju uztaisīt savu klaipiņu, ko var aizvest uz mājām. Patika arī stāstījums par to, cik svarīga ir bijusi tradicionālā maize.”

“Ļoti aizraujošs pasākums! Interesanti bija klausīties par maizes vēsturi un dzīves stāstiem. Ļoti jauka saimniece Vija stāstīja tā, ka ieinteresēja visus darboties. Paldies Skolas somai par šo ekskursiju!”

“Man ļoti patika.

Ne brīdi neapnika!

Baigi laba aura bija,

To mums deva tā labā tante Vija!”

“Man ļoti likās interesanti, kad stāstīja par maizi un patika muzeja dizains. Kopumā bija ļoti interesanti klausīties, ko stāstīja saimniece Vija!”

Paldies par sirsnīgo uzņemšanu!

Informāciju apkopoja profesionālās izglītības skolotāja Gunta Meikulova


Ziņa ievietota 20.12.2023

Pāriet pie ziņu saraksta