Profesiju apgūstam darbībā

Jau trešo nedēļu Rēzeknes tehnikuma mācību kafejnīcā viesu apkalpošanā čakli darbojas IP ,,Viesnīcu pakalpojumi’’ 4.D grupas meitenes kopā ar profesionālās jomas skolotāju Dzidru Babru, veiksmīgi integrējot mācību kursus ,,Ēdienu gatavošanas pamati’’, ,,Galda klāšanas pamati’’ un ,,Viesu apkalpošana bārā’’.

Mācību kafejnīca darbojas katru dienu no plkst. 10.00 līdz 14.00, kurā jaunās viesmīlības pakalpojumu speciālistes uzņem un apkalpo tehnikuma skolotājus un darbiniekus. Katrai nedēļai ir izstrādāta jauna ēdienkarte; tajā ir aukstās uzkodas, zupa, deserti, karstie un aukstie dzērieni. Meitenēm ir iespēja radoši darboties virtuvē, bārā un viesu apkalpošanas zālē, veikt nepieciešamo preču/ produktu uzskaiti un aprēķinus, strādāt ar kases aparātu.

Satraukums, nestandarta situācijas, dažādi sarežģījumi, komandas darbs, jauni izaicinājumi – un vienlaikus arī daudzveidīga sadarbība, tai skaitā ar jaunajiem profesionāļiem pārtikas un konditorejas jomā. Prieks un gandarījums par paveikto gan pašiem jauniešiem, gan skolotājiem.

Lieli un labi darbi vienmēr saliedē cilvēkus. Lai arī mums tas izdodas!

Informāciju apkopoja skolotājas Anita un Evija


Ziņa ievietota 20.02.2024

Pāriet pie ziņu saraksta