Erasmus+ ES programmas mobilitātes projekts “Mācamies un veidojam Eiropu kopā" turpinās

12.martā Rēzeknes tehnikuma izglītības programmas “Programmēšana” 3. kursa izglītojamie Artis Kroičs un Normunds Grauzs, IP “Enerģētika un elektrotehnika” 3. kursa izglītojamie Kaspars Skangalis un Jānis Kravčenko, IP “Būvdarbi” 2.kursa izglītojamie Kristaps Krievs un Dāvids Petrovs, IP “Viesnīcu pakalpojumi” 2.kursa izglītojamās Ērika Kučere un Jana Pavkšto, un IP “Ēdināšanas pakalpojumi” 3.kursa izglītojamās Diāna Golovļova un Sintija Stukļa uzsāka mācību praksi Narvā un Sillamae (Igaunijā) Erasmus + mobilitātes projekta “Mācamies un veidojam Eiropu kopā” (Nr.2022-1-LV01-KA122-VET-000077629) ietvaros.

Izglītojamie praktizēsies 3 nedēļas Ida-Virumaa mācību centrā, veicot dažādos praktiskus uzdevumus atbilstoši savām specialitātēm.

Ērikai un Jana būs arī iespēja pilnveidot savas profesionālās iemaņas viesnīca “SPA Hotel Meresuu”, savukārt Kaspars un Jānis veiks elektro remontdarbus kopā ar uzņēmuma “OTIS” specialistiem, savukārt Kristaps un Dāvids pievienosies kompānijas “Baltisigma” celtnieku brīgādei un veiks remontdarbus Narvas ģimnāzijas celtniecībā.

Erasmus+ projektu koordinatore S.Mikanova


Ziņa ievietota 14.03.2023

Pāriet pie ziņu saraksta