Mācību braucienu uz Narvu Igaunijā

ERASMUS+ projekts “Mācāmies darot” (Nr. 2023-1-LV01-KA122-VET-000135915) noslēdzies ar otrā kursa audzēkņu Alisas Gromovas, Samantas Rakovas (IP “Viesnīcu pakalpojumi”), Enijas Gleizdānes un Eliasa Misāna (IP “Programmēšana”) mācību braucienu uz Narvu Igaunijā. Pateicoties sadarbībai ar mācību centru Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus, audzēkņiem bija iespēja pilnveidot savas profesionālās iemaņas Igaunijas uzņēmumos.

Savu pieredzi mācību prakses laikā apraksta Enija Gleizdāne.

 “Man bija lieliska iespēja piedalīties praksē Igaunijā, Narvas pilsētā, kur mans galvenais uzdevums bija izveidot mājaslapu kafejnīcai “Valge Korvits”. Šī pieredze bija ne tikai profesionāli vērtīga, bet arī kultūras ziņā bagātinoša.

Prakses pirmajā nedēļā mums tika dota iespēja iepazīties ar Igauniju, kas palīdzēja labāk saprast vietējo kultūru un vidi. Apmeklējām jūru un baudījām skaistās piekrastes ainavas. Tāpat mēs devāmies uz dažādiem ūdenskritumiem, kas ir izplatīti Igaunijā. Viena no neaizmirstamākajām pieredzēm bija pastaigas pa Tallinas vecpilsētu, kur varēja redzēt gan vēsturiskas ēkas, gan modernu arhitektūru.

Darba vietā mēs saskārāmies ar draudzīgu un atbalstošu kolektīvu. Mana galvenā loma bija veidot jaunu, pievilcīgu un funkcionālu mājaslapu, kas palīdzētu kafejnīcai piesaistīt vairāk klientu un uzlabot tās tiešsaistes klātbūtni. Projekts ietvēra dizaina izstrādi, satura veidošanu un tehnisko īstenošanu. Man iepatikās igauņu ēdieni un  dzērieni.

Šī prakse bija lieliska iespēja apgūt jaunas prasmes, iepazīties ar citu valstu kultūru un gūt vērtīgu darba pieredzi. Tā bija aizraujoša un interesanta pieredze, kuru noteikti ieteiktu arī citiem.”


Ziņa ievietota 03.06.2024

Pāriet pie ziņu saraksta