Pulcēšanās vieta Rēzeknes tehnikums

Rēzeknes tehnikumā pagājušās nedēļas nogalē 12.-13. janvārī AMI centrs kopā ar Valsts izglītības satura centru organizēja sporta skolotāju profesionālās pilnveides semināru.

Neskatoties uz sliktajiem laikapstākļiem, Rēzeknē ieradās 45 sporta skolotāji no visas Latvijas. Pēc ceļa un izbaudītās kafijas tases, direktores B.Virbules sirsnīgās uzrunas un ražīga darba vēlējumiem sekoja audzēkņu koncerts dir. vietnieces S.Pavlovskas vadībā, darbs varēja sākties.

Saskaņā ar semināra darba kārtību visas tēmas un nodarbības bija paredzēts vadīt tehnikuma sporta skolotājiem A.Maltas uzraudzībā. Godam jāsaka, ka Rēzeknes tehnikumā strādā īsti savas profesijas entuazisti un profesionāļi savā sporta veidā.

Atklāto sporta stundu jauno prasību ietvaros vadīja A.Sinkeviča, kuru arī analizēt lūdza dir. vietniece N.Guda. Stundas uzdevums “Vingrošanas un deju elementu modelēšana” uzskatāmi tika izpildīts, mērķis sasniegts. Tā to novērtēja kolēģi no OgresT M.Kurilovičs un Rīgas SMT D.Miķelsone. Savas apmācības prasmes tālāk demonstrēja, iesaistot praktiskās nodarbībās arī semināra dalībniekus, pārējie sporta skolotāji: S.Vasiļjevs – teniss, A. Šutka un M. Ružāne – darts, abi republikas čempioni, S. Mikanova – nūjošana, izglītības metodiķe, nūjošanas instruktore, pati veikusi attālinātajās sacensībās maratonu ar nūjām, bet Rēzeknes novada sporta skolas direktors, licenzēts masieris A.Ciukmacis skaidroja, mācīja masāžas noslēpumus pēc fiziskās un garīgās slodzes.

Visus dalībniekus priecēja arī ekskursija pa renovētā tehnikuma skaistajām un modernajām telpām, kabinetiem, darbnīcām un, protams, darbošanās jaunajā multifunkcionālajā zālē. Pārsteigums viesiem bija dienesta viesnīcā, jo katram bija paredzēts labiekārtots moderns numuriņš. Pilnīgi apstiprinājās teiciens – “laimīgs un vesels cilvēks” – garšīgi un veselīgi paēdis cilvēks.

Priecājāmies arī par jauno un skaisto Olimpisko sporta centru un izbaudījām ekskursiju koncertzāle “Gors”.

Gala vērtējums – izcila organizācija, pozitīva gaisotne, profesionālo prasmju nostiprināšanas iespēja ar pašu profesionāļiem – pieredzējušajiem pedagodiem un visam pāri tikšanās un iepazīšanās prieks.

Paldies Rēzeknes tehnikuma komandai un vadībai! Iesakām, ļoti progresīva un pozitīva vieta, kur apgūt visdažādākās profesijas, sportot, dziedāt, spēlēt mūzikas instrumentus.

Tiekamies sacensībās!

Avots: https://www.facebook.com/amicentrs/


Ziņa ievietota 19.01.2023

Pāriet pie ziņu saraksta