Spēles noslēgušās

31.janvārī notika “Galda spēļu čempionāta 23/24” finālspēles, kurās tikās trīs atlases kārtu godalgoto vietu ieguvēji – 6 spēlēs par uzvaru kopvērtējuma sacentās 68 jaunieši.

Atlases kārtās kopā piedalījās 235 audzēkņi no 33 mācību grupām- tas apliecina, ka aktivitāte ir interesanta un tradīcija jāturpina, vien jāaktualizē spēļu veidi un jāiesaista arvien jauni dalībnieki. Priecājamies, ka ar azartu un degsmi piedalījās gan 1.kursu , gan pieredzējušie 4.kursu jaunieši.

Arī fināla spēlēs bija pārstāvētas visu kursu grupas, bet lielākā  daļa no 2. un 3.kursiem. Prieks, ka godalgotās vietas izcīnīja gan  pirmo , gan vecāko kursu audzēkņi. Visveiksmīgāk grupu konkurencē startēja 2 Kz mācību grupa – finālā izcīnot 3 godalgas. Veiksminieku sarakstā ar divām godalgām ierindojās arī 2 Ap, 1 Kz, 2 E un 3 E mācību grupu komandas. Izvērtējot atsevišķu izglītības programmu audzēkņu aktivitāti un sasniegumus, jāslavē IP “Komerczinības” un “Enerģētika un elektrotehnika” grupas.

Paldies mācību grupu audzinātājiem , kuri rosina, iedvesmo un atbalsta. Paldies sporta skolotājiem A.Maltam, S.Vasiļjevam, A.Šutkam par palīdzību organizēšanas jautājumos.

Un ļoti liels PALDIES jauniešu pašpārvaldei – Katarinai Rēzei, Betijai Elizabetei Cauņai, Nikolai Boiko, Amandai Ignatjevai-Ivanovai, Ailinam Cauņam, Kārlim Gustavam Jansonam, Raivim Tjagunam par aktīvu darbu!

Informāciju apkopoja direktora vietniece audzināšanas darba jomā S.Pavlovska


Ziņa ievietota 01.02.2024

Pāriet pie ziņu saraksta