Spēļu maratons “(P)AR PĀRTIKU”

13.datums + piektdiena = katram šāda kombinācija rada dažādas emocijas. Negatīvi noskaņoti noteikti nav topošie pārtikas produktu ražošanas tehniķi (1B, 2B, 4B un 1BB māc.grupas), jo viņi piektdien 13.janvārī draudzīgā atmosfērā pārbaudīja savas esošās zināšanas un ieguva jaunas, piedaloties spēļu maratonā “(P)AR PĀRTIKU”. 

Izglītojamie sākumā izveidoja komandas, izdomāja komandas nosaukumu un devīzi, kas saistīta ar pārtiku. Un spēļu maratons varēja sākties! Komandas dalībniekiem bija jāizspēlē 9 dažādas spēles (Cirks ar jautājumiem par pārtikas produktu marķējumu, atmiņas spēle par ražošanas iekārtām, jāatpazīst garšvielu paraugi u.c.) kurās bija jābūt ne tikai ātriem, veiksmīgiem, bet arī zinošiem! Katras spēles uzvarētāji ieguva punktus kopējā komandas kontā.

Spēļu noslēgumā visi dalībnieki izteica viedokli, izmantojot platformu www.mentimeter.com. Balsošanas rezultāts parādīja, ka 13.datums piektdienā var būt arī ļoti veiksmīga diena!

Uzvarētāji un ieguvēji ir visi! Saskaitot iegūtos punktus, 1.vietu ieguva komanda “Dārzeņu mix”; 2.vietu– komanda “Banančiki” un 3.vietu – komanda “Sarkanais ābols”. Pārējie dalībnieki saņēma pateicības.

Paldies visiem par piedalīšanos! Pasākumu organizēja un informāciju sagatavoja profesionālās izglītības skolotājas L.Viļuma, R.Melne, D.Gricika, G.Meikulova.


Ziņa ievietota 16.01.2023

Pāriet pie ziņu saraksta