“Svētki ir tur, kur esam mēs”

 “Svētki ir tur, kur esam mēs”  – tāds bija pasākuma “Izdziedāsim Latviju” moto

Dažkārt mums šķiet, ka valsts svētku svinēšana ir mazliet garlaicīga, trūkst realitātes izjūtas, jo Latvija jau nav cilvēks, pie kura nākt, sveikt un samīļot burtiskā izpratnē. Tāpēc der atcerēties, ka Latvija esam mēs paši un aktīva darbošanās ir vislabākais svētku svinēšanas veids.

Aktivitātes galvenais mērķis bija kopā dziedāšanas tradīcijas uzturēšana, bet , lai būtu intriga – notika arī sacensība. Pasākumā aktīvi piedalījās 12 mācību grupu komandas, kopā ar atbalstītājiem, klausītajiem un organizatoriem – bijām 107 dalībnieki. Visveiksmīgākie un muzikālākie izrādījās: 2 Ap, 2 K un 2 As grupu jaunieši, bet gandarījumu un prieku guva visi.

Paldies audzēkņiem A.Prolim, S.Sparānei, absolventei S.Strodei, kolēģiem N.Puhovai, J.Pavlovskim, D.Susejam par līdzdalību pasākuma organizēšanā.

Būtu skaisti, ja ikviens dalībnieks dziesmas prieku nestu tālāk un 18.novembrī dziedātu arī kopā ar savu ģimeni pie svētku galda, jo svētki ir tur, kur esam mēs,  svētki ir tādi, kādi esam mēs, kādus tos veidojam mēs.

Solvita Pavlovska, direktora vietniece audzināšanas darba jomā


Ziņa ievietota 09.11.2023

Pāriet pie ziņu saraksta