Viesmīlība sākas ar smaidu

26.martā Rēzeknes tehnikuma konferenču zālē notika ikgadējais profesijas pasākums visiem izglītības programmas ,,Viesnīcu pakalpojumi’’ jauniešiem. Pasākuma sākumā visus klātesošos uzrunāja, uzmundrināja un par savu darba un karjeras pieredzi stāstīja mūsu tehnikuma absolvente, viesnīcas ,,Kolonna Hotel Rēzekne’’ viesu uzņemšanas vecākā speciāliste Veronika Kamiņina  un Rēzeknes 6.pamatskolas direktora vietniece audzināšanas jomā Nadežda Trušele.

Pasākuma galvenā daļa bija veltīta profesionālās meistarības konkursam, kurā piedalījās 2.D un 3.D grupu meiteņu komandas. Jaunietes iepriekš sadalīja pienākumus un konkursa dienā darbojās virtuālas viesnīcas vidē,  veicot vairākus uzdevumus: 

  • prezentēja savu komandu;
  • darbojās viesnīcas viesu uzņemšanas nodaļā ( komunikācija ar viesiem klātienē un pa telefonu  latviešu un angļu valodā);
  • izstrādāja un noformēja recepti brokastu sviestmaizei un karstajam dzērienam latviešu un angļu valodā un tos pagatavoja;
  • klāja brokastu galdu Lieldienu/ pavasara tematikā un apkalpoja viesi.

Profesijas pasākumu organizētāja un konkursa darbnīcas vadīja skolotājas Anita Raudive, Evija Agule un Dzidra Babra.

Konkursantu vērtēšanā un viesu lomās iejutās tehnikuma administrācija (I.Kroiče, R.Melne), tehnikuma viesi  (V.Kamiņina, N.Trušele), profesionālo mācību moduļu pedagogi (Dz.Babra, E.Agule, A.Raudive), angļu valodas skolotājas (I.Bukša-Cirša, D.Pavļukeviča), latviešu valodas skolotāja D.Čakše.

Konkursa rezultāti:

1.vieta  komandai ,,Saules zaķīš’’ (2.D)

2.vieta komandai ,,Cabinet 215’’ (3.D)

3.vieta komandai ,,DAMA LOV’’ (3.D)

Noslēgumā 2.D grupas jaunietes pasākuma dalībniekiem novadīja viktorīnas  ,,Profesijas pasaule’’, ,,Lieldienas’’  un ,,Latvijas novadi’’. 

Izglītojamiem tas bija gan izglītojošs, gan motivējošs pasākums, kurā viņi varēja redzēt profesijas darba specifiku, izaugsmes un karjeras iespējas,  izvērtēt savas zināšanas un prasmes, kā arī izvirzīt jaunus mērķus.

Paldies visiem, kas iesaistījās šī pasākuma norisē un vērtēšanā. Īpašs paldies jaunietēm par uzdrīkstēšanos, drosmi, gatavošanos un  piedalīšanos profesijas dienas pasākumā!

Informāciju apkopoja  A.Raudive


Ziņa ievietota 02.04.2024

Pāriet pie ziņu saraksta