Ziemas īpašais piedāvājums – mācību ekskursija

“Ceļot prot tas, kā sirds ir redzīga un kā acs prot apstāties un svētīt. Ceļot prot tas, kas savu sirdi prot atraisīt. Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā”, reiz teikusi Zenta Mauriņa.  Šo citātu noteikti var attiecināt arī uz mācīšanos, rosinot ikvienu savu mācību laiku pavadīt jēgpilni.

Izmantojot iespēju mainīt mācīšanās vidi, pirmajā mācību nedēļā pēc ziemas brīvdienām  IP ,,Viesnīcu pakalpojumi” 3.D un 4.D grupu izglītojamās kopā ar profesionalās jomas skolotāju Anitu Raudivi devās macību ekskursijā uz Rīgu, Brauciena merķis bija iedvesmot un motivēt jaunietes izvēlētās profesijas ,,Viesmīlības pakalpojumu speciālists’’ apguvē, gūt jaunus iespaidus un pilnveidot zināšanas par augsta līmeņa viesnīcu produktu un klientu apkalpošanas servisu, iepazīties ar darba procesu organizēšanu viesnīcas viesu uzņemšanas, pārdošanas un citu pakalpojumu nodrošināšanas nodaļās.

  Liela pateicība Mogotel Hotel Group tīkla  HR speciālistei Dagnijai Kravčonokai par iespēju ciemoties 4* Superior viesnīcā ,,Wellton Riverside Hotel & SPA’’ un viesnīcas viesu uzņemšanas nodalas menedžerei, kuras vadībā mums bija iespēja iepazīties ar vairākiem Riverside kategorijas numuriem, redzēt 2 restorānus, ielūkoties viesnīcas SPA zonā, konferenču telpā, pabūt uz terases un vērot Rīgas panorāmu ar skatu uz Daugavu, iemūžināt skaistumu fotomirkļos, kā arī saņemt atbildes uz visiem mūs interesējošiem jautājumiem par darba procesu organizēšanu un klentu apkalpošanas niansēm šajā viesnīcā.

Sirsnīgs paldies Centrum Hotels tīkla 4* viesnīcas ,,Monika Centrums Hotels” direktoram Ruslanam Jamčinskim par sadarbību, nesavtīgu ieguldījumu jauniešu izglītošanā un motivēšanā izvēletās profesijas apguvē un iespēju viesoties uzņēmumā, kurš atrodas pilsētas kultūrvēsturiskajā centrā, netālu no ievērojamākajiem jūgendstila kvartāliem, blakus Kronvalda parkam, Kopā ar viesnīcas direktoru izstaigājām viesnīcu, kuras iekšienē valda klasiska elegance, mājīgums un patiesa viesmīlība. Ekskursijas laikā apskatījām vairāku veidu numurus, semināru un konfereču telpas, restorānu, fitnesa un SPA telpu. Jaunietes atzina, ka bija interesanti klausīties Ruslana kunga stāstījumā, kurā viņš dalījās ar savām zināšanām, praktisko pieredzi un dažādiem risinājumiem ikdienas darba procesu organizēšanā un viesu apkalpošanā viesnīcā, kā arī atklāja savu veiksmes stāstu profesionalās karjeras izaugsmē. 

Mācību ekskursijas laikā ceļu no vienas viesnīcas līdz otrai mērojām kājām, lai kaut mazliet  ielūkotos pilsētas sirdī – Vecrīgā, sajustu svētku noskaņu, redzētu dažus kultūrvesturiskā mantojuma tūrisma objektus, kā arī pievērstu uzmanību rosīgajai uzņēmējdarbības videi, kura  piedāvā daudzveidīgus pakalpojumus tūristu vajadzību nodrošināšanai.

Ceļošana iedvesmo un izglīto, tā dod jaunu pieredzi, paver citus apvāršņus, atklāj  iespējas personības un karjeras izaugsmē. Paldies Rēzeknes tehnikuma administrācijai par iespēju mums doties šajā izglītojošajā braucienā!

Lai mācību ekskursijā pieredzētais jauniešus iedvesmo un motivē mācīties, mainīties, pieņemt jaunus izaicinājumus un izmantot iespējas! Lai mums visiem šis gads ir veiksmīgs!

Informāciju sagatavoja skolotāja Anita Raudive


Ziņa ievietota 15.01.2024

Pāriet pie ziņu saraksta