Spēļu maratons “(P)AR PĀRTIKU - 2”

Tuvojoties mācību gada noslēgumam, atkārtoti spēļu maratonā tikās topošie pārtikas produktu ražošanas tehniķi (1B, 2B un 1BB grupas).

Pirmā šāda veida tikšanās notika š.g. 13.janvārī https://rezeknestehnikums.lv/spelu-maratons-par-partiku/

Tikšanās laikā izglītojamie pārbaudīja un nostiprināja savas iegūtās zināšanas profesijā mācību gada laikā, kā arī salīdzināja tagad esošo zināšanu līmeni ar to ,kāds tas bija janvārī.

Izglītojamie sākumā veica izlozi, lai tad izveidotu komandas. Komandas izdomāja nosaukumu un devīzi, kas saistīta ar pārtiku. Un spēļu maratons varēja sākties!

Komandas dalībniekiem bija jāizspēlē 11 dažādas spēles (atmiņas spēle par mērvienībām; svara noteikšana “uz aci”, garākās mizas iegūšana, cirks ar jautājumiem par pārtikas produktu ražošanu, Kahoot spēle u.c.) kurās bija jābūt zinošiem, precīziem, ātriem un arī veiksmīgiem!

Atmiņas spēlē par mērvienībām tika pārbaudīta ne tikai atmiņa, bet arī zināšanas par mērvienību pārveidošanu. Vajadzēja atrast pareizo mērvienību pāri, kuru veidoja kg un g.

Svara noteikšanā “uz aci” komandai bez svaru palīdzības bija jānosaka doto izejvielu aptuvenais svars.

Kahoot spēlē tika pārbaudītas katra dalībnieka zināšanas profesijā, atbildot uz 26 jautājumiem. Pirmie pieci uzvarēji papildināja komandu kontus ar punktiem.

Spēļu noslēgumā notika balsojums par visinteresantāko komandas nosaukumu un labāko moto/devīzi, izmantojot platformu www.mentimeter.com. Balsojuma uzvarētāji ieguva papildus punktu.

Pirmās vietas komanda izvirzījās līderu pozīcijā jau pēc pirmajām spēlēm un kopvērtējumā ieguva 44 punktus. Pārējās komandās ieguva 30-34 punktus. Kopumā visi ir lieli malači! Paldies visiem par piedalīšanos!

Pasākumu organizēja un informāciju sagatavoja profesionālās izglītības skolotājas D.Gricika, S.Gaile un  G.Meikulova


Ziņa ievietota 30.05.2023

Pāriet pie ziņu saraksta